Стало відомо, чим насправді є “Перша львівська хвойдарня”

Скандальне кафе “Перша львівська хвойдарня”, яке начебто відкрили у центрі Львова, виявилось проектом PR-агентства Golova Agency, передає ЛЬВІВ СЬОГОДНІ з посиланням на Gazeta.ua.

“Перша львівська хвойдарня” – повністю віртуальний проект, який існує у Facebook, ЗМІ та у наших з вами головах. Цей проект показує глибоко гедонізоване сучасне суспільство, яке у гонитві за унікальністю усвідомлення себе в цифровому просторі, готове йти до закладу, якого не існує і який сповідує сумнівні цінності”, – сказано у повідомленніагентства.

Сторінка “Першої львівської хвойдарні” з’явилася у мережі Facebook 4 листопада і одразу спричинила дискусії серед користувачів мережі та ажіотаж у ЗМІ.

“Ідея виникла завдяки жарту за столом. “Як би називався дім розпусти у Львові?” – “Перша львівська хвойдарня” – “А давайте реально зробимо і розкрутимо такий заклад?”. Тож ми його зробили і розкрутили”, – розповідають автори проекту.

Чимало користувачів соцмереж припускали, що заклад – фейковий, оскільки фото з відкриття кафе в мережі не з’явилися. Також адресу закладу досі ніхто з відвідувачів не виклав в інтернет. Та інтригу підігрівали пости від невідомих користувачів з фотографіями меню закладу.

“На відкриття висловили бажання прийти понад 470 людей. За тиждень на сторінку хвойдарні підписалися понад 1000 користувачів. За місяць кампанії охоплення сторінки “Першої львівської хвойдарні” перевищило 192 000 користувачів. Наш проект номінували на нагороду X-Ray Marketing Awards у категорії “саспенс року”, – йдеться у дописі.

Варто зазначити, що провокація завдала іміджевих втрат Львову. Зокрема, у російських пропагандистських ресурсах з’явилось багато публікацій зі стереотипними заголовками: “Вот это по-европейски: во Львове открылось кафе “Шлюшечная“, “В меню львовской “Шлюхарни” предлагают “целомудренную Галю” по сходной цене“.

Меню «Першої львівської хвойдарні», яке виклали в мережу

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району