Трускавець презентували на Європейському Конгресі місцевого самоврядування в Кракові

27 –  28 березня делегація від Трускавця та ГО «Європейська інтеграція України» взяла участь в III Європейському Конгресі місцевого самоврядування в Кракові. На Конгресі презентували кластер «Бескиди» та Трускавець, як центральний та найбільший його  курорт, передає сайт ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Трускавецької міської ради.

«Участь в таких Форумах і Конгресах є необхідною складовою для популяризації Трускавця в Європі, – розповідає міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, –  поїздки за кордон і участь в таких заходах не пройшли безслідно для Трускавця. Наше місто стає популярним дедалі більше, нас впізнають, нами цікавляться, до нас дедалі більше їдуть з-за кордону і з цим не можна не погодитись. Крім участі у виставках і міжнародних заходах ми стараємось робити багато інших речей щоб наш курорт був привабливим і цікавим для відпочинку. Особливо для гостей з Європи. Кластер «Бескиди», заходи котрі були проведені в його рамках за минулий рік, подальші перспективи в такій діяльності є дуже позитивними для розвитку як нашого міста так і для регіону в цілому і мені приємно що наша спільна діяльність з ГО «Європейська інтеграція України» є продуктивною і корисною для популяризації Трускавця.

Нагадуємо, у  травні 2016 року Трускавець підписав чотиристоронню угоду про співпрацю з містами Старий Самбір, Сянок та Риманув. Це стало передумовою створення міжнародного туристично-економічного кластеру «Бескиди», як комунікативно-організаційної платформи. Як наслідок, протягом минулого року, Трускавець активно популяризувався в Польщі. Це відобразитися на збільшенні популярності курорту в цій країні та, відповідно, зростанню кількості польських туристів.

Джерело: ТРУСКАВЕЦЬ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району