Водія за опір поліції засудили на 4 роки

Городоцький районний суд Львівської області розглянув у відкритому судовому засіданні обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно гр. І., уродженця м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за ч. 2 ст. 342 і ч. 2 ст. 345 КК України (опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві).

Про це повідомляє ГОРОДОК СЬОГОДНІ з посиланням на IA ZIK .

Суд встановив: гр. І. в стані алкогольного сп’яніння умисно вчинив опір працівникам правоохоронного органу – інспектору поліції та поліцейському Яворівського відділу поліції головного управління Національної поліції у Львівській області під час виконання ними службових обов’язків із забезпечення дотримання правил дорожнього руху.

Він перешкоджав виконанню працівниками поліції, покладених на них службових обов’язків на вул. Шевченка у с. Суховолі Городоцького району Львівської області, зухвало сів за кермо зупиненого ними автомобіля «Шкода Фабія», і, не виконуючи вимог про зупинку поїхав на вул. Чорновола у цьому ж селі, далі – не підпорядковуючись їхнім законним вимогам надати документи на автомобіль і на право керування транспортним засобом, пройти до службового автомобіля для перевірки на стан сп’яніння, – став виражатися нецензурно і ображати, вдався до втечі. А при спробі затримання, опирався працівникам поліції, шарпав за формений одяг та зірвав нагрудний знак з форменої куртки інспектора поліції. А також – умисно вдарив поліцейського, спричинивши йому струс головного мозку,  гримав по кузову службового автомобіля поліції «Тойота Пріус» і пошкодив його.

У суді обвинувачений І. вину визнав. Вчинене пояснив нестриманістю через сп’яніння, сказав, що усвідомив незаконність вчинку, вибачився перед потерпілими, каявся, просив суворо не карати.

Суд вирішив: визнати винним та засудити гр. І. за ч. 2 ст. 342 КК України – на три роки обмеження волі; за ч. 2 ст. 345 КК України – на чотири роки обмеження волі.

У порядку ст. 70 КК України остаточно призначити покарання за їх сукупністю, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, – на чотири роки обмеження волі.

Застосувати до І. 2 ст. 75 КК України, звільнивши його від відбування призначеного за цим вироком покарання з випробуванням на два роки.

У порядку ст. 76 КК України покласти на гр. І. обов’язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з’являтись на реєстрацію, не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції.

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району