Винники стають комфортнішими

Винники стають комфортнішими. Мешканці вулиць Космонавтів та Яворницького та 500-річчя Січі отримають ремонт дорожнього покриття на своїх вулицях. Після неодноразових звернень керівника «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках міська рада виділила кошти на їх ремонт.

Повідомляє сайт ВИННИКИ СЬОГОДНІ з посиланням на ЕЛЕКТОРАТ.

На початку 2016 року при формуванні міського бюджету Винників голова «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках Тарас Дмитерко вимагав передбачити ремонт вулиць Космонавтів та Яворницького. Протягом 2016 та 2017 років він неодноразово звертався з депутатськими запитами, але зроблено нічого не було. Довгий час звернення ігнорували.

«Я продовжував звертатися з вимогою відремонтувати дорогу на цих вулицях і нарешті отримав позитивну відповідь. У бюджет міста Винники на 2018 рік нарешті було внесено ремонт вулиць Космонавтів, Яворницького. Також цьогоріч я відстояв ремонт вулиці 500-річчя Січі. Їхня пріоритетність буде  визначено на черговому засіданні бюджетної комісії, а це десь в лютому. Це питання буде підняте і проголосоване», – розповів Тарас Дмитерко, депутат Винниківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

Якщо у Вас є ідеї, як зробити місто комфортнішим – будемо раді працювати із Вами в команді. Звертайтеся у приймальню «Об’єднання «Самопоміч» у Винниках. Наша адреса: місто Винники, вулиця Галицька 24А. Також до нас можна зателефонувати за номером (032) 296-20-42. Тут же ж Вам нададуть безкоштовну юридичну допомогу фахівці в галузі цивільного, адміністративного та сімейного права.

Місто Винники є частиною Львова. Забезпечення комфорту для його мешканців, розвиток інфраструктури та дозвілля є одним з пріоритетів програми розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» – Львів 2020.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району